HİZMETLER

Proje, Mühendislik ve Dizayn

Goda Havuz, havuz yapımı ve tesisat montajı ile ilgili proje, tasarım ve mühendislik faaliyetlerini kendi bünyesinde bulunan deneyimli mühendis kadrosuyla ve yurtiçinde ve yurtdışından birçok firmanın destek ve yardımıyla başarıyla sürdürmektedir. Müşterilerimizin havuz ekipmanları ve havuzların yapısal her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan yapı ve donanım tasarımı, dizaynı, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını büyük bir özveriyle yürütmektedir.

Taahhüt ve İmalat

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, müşterilerinin istekleri doğrultusunda taahhüt hizmetlerini büyük bir başarıyla yürütmektedir. Kullandığı ithal ekipmanlar ve yüksek kalitede işçilik sayesinde güvenilir ve kaliteli sistemleri ekonomik olarak kısa sürede müşterilerine sunmaktadır. İmalat portföyünü geliştirme ve alternatif ürünlerle sektörü yenileme çabasında olan firmamız bu ilkesini imalat departmanın misyonu olarak benimsemiştir.

Satış ve Pazarlama

Goda Havuz satışını yaptığı yerli ve ithal ekipmanlarının istenilen zamanda müşteriye temini için stoklarında bulundurup, derhal karşılamaktadır. Malzemenin stoklarda bulunmaması halinde kısa sürede bayilik düzeyinde çalıştığı yurtiçi ve yurtdışı firmalardan en kısa sürede teminini sağlamaktadır. YKS Yapı Kimyasalları’ nın bayisi olan ve Divergard, Serapool gibi markalarında kimyasal satışını gerçekleştiren firmamızda ürün yelpazesi geniştir.

Servis ve Bakım

  1. Havuzun varsa su kaçaklarının onarılması
  2. Havuz seramiklerinin tamiri
  3. Havuz çevresindeki seramik veya mermerlerin tamiri
  4. Havuz içerisene özel flexfuga ile derz yapılması
  5. Havuz mermerlerin dolgusu ve silinmesi
  6. Havuz kenarına duş veya wc yapılması
  7. Henüz yapılmakta olan havuzun kaba sıva ve su izolasyonun yapılması